Набір учнів до

10 класу

До уваги батьків та випускників 9-х класів!

10кл.mp4

Кременчуцький ліцей №25 «Гуманітарний колегіум» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області інформує про набір учнів ліцейних класів (10 класи) за профілями:

українська філологія,

іноземна філологія,

історичний,

математичний.

Заяви  на  вибір  профілю  батьки  випускників  можуть  подати до 10.06.2024.

Потім буде оприлюднено кількість вільних місць та інформацію про конкурсні випробовування.

Якщо кількість заяв не буде перевищувати кількість вільних місць у класі певного профілю, усі учні будуть зараховані у цей клас без конкурсу.

Якщо заяв у клас буде більше, ніж вільних місць у ньому, відбудеться іспит з профільного предмету.

Здобувачі освіти 9 класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з високим рівнем досягнень (10-12 балів), звільняються від конкурсного випробування та зараховуються автоматично. Здобувачі освіти, які мають оцінки достатнього рівня (7-9 балів), звільняються від конкурсного випробування, їм виставляється бал з профільного предмету зі свідоцтва про здобуття базової середньої освіти.

Здобувачі освіти, які мають оцінки середнього рівня (4-6 балів),  складають іспит (зразки конкурсних завдань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування подані нижче) з профільного предмету. Дата іспиту буде повідомлена після 10.06.2024.

Перші 30 учнів, які покажуть кращий результат, будуть зараховані. Іншим учням ліцею запропонують вільні місця у тих класах, де вони наявні.

Необхідно для зарахування подати наступні документи:

1) копія свідоцтва про народження дитини або паспорта;

2) оригінал або копія медичної довідки за формою № 086-1/о;

3) оригінал документа про освіту;

4) копія ідентифікаційного коду.